Menu
· Aktualności
· Członkowie
· Historia
· Przemienniki
· Kontakt
· Galeria zdjęć
· DYPLOM 20 LATAKTUALNOŚCI
SP3ZIR na ŁOś-u 2011

Fotki z imprezy w Galerii

 
 

Znów spotykamy się
w Kotuszu


Jak co roku zapraszamy wszystkich klubowiczów i wszystkie osoby zainteresowane krótkofala-rstwem na otwarcie sezonu, które odbędzie w się 16.04 w wigwamie w Kotuszu. Jak zwykle będzie wiele atrakcji sprtowych i kulinarnych. Początek imprezy o godz. 11.00

Fotki ze spotkania w Galerii

 
 

Drzwi otwarte w Klubie

W sobotę, 19 marca Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomu-nikacyjnych organizuje dni otwarte. Otwarty będzie równiez nasz Klub, gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli zapo-znać się z krótkofalarstwem. Zapraszamy w godz. 9.00-14.00.

Więcej informacji na stronie Szkoły 


 
WAG 2010


W pazdzierniku 2010 pod znakiem okolicznościowym HF20ZIR braliśmy udział w zawodach Worked All Germany (WAG). Przeprowadziliśmy 222 łączności z 47 DOK. Dało to 48 miejsce w klasyfikacji SO AB MIX LP,
3 miejsce wśród stacji polskich.


 
 
20 lat SP3ZIR


Impreza z okazji 20 lecia naszego klubu juz za nami.

Fotki ze spotkania w Galerii 
 Dyplom z okazji 20 lecia SP3ZIRZ okazji 20 rocznicy powstania klubu SP3ZIR wydamy okolicznościowy dyplom

Regulamin w zakładce DYPLOM 20 LAT 


 

20 lat SP3ZIR


W sobotę 16 pazdziernika o godz. 12.00 ponownie spotykamy się w wigwamie w Kotuszu aby uczcić 20 lecie powstania naszego klubu. Jak zawsze będą kiełbaski, grochówka i inne smakowite niespodziewanki. Odbędą się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej, co bardziej wytrwali spróbują złowić lisa. Bedzie równiez konkurs w rzucie izolatorem..... Serdecznie zapraszamy brac klubową i wszystkich sympatyków krótkofalarstwa.
Więcej wiadomości u Daniela SP3HSZ.

 
 

W ostatnim czasie stan osobowy naszego klubu powiekszył się o czterech nowych nadawców. Egzaminy państwowe z pomyślnym wynikiem zaliczyli: Patrycja SQ3RPF, Sylwia SQ3REF, Wiesław SQ3KCH i Przemek SQ3OOG. Życzymy im wielu sukcesów na niwie krótkofalarstwa.

Fotki z egzaminu Galerii

 
 
W ostatni weekend maja ekipa klubowa w składzie: Agnieszka SQ3REA, Daniel SP3HSZ, Marcin SQ3RPG, Piotr SQ3JPV, Przemek SQ3OOG oraz Sandra i Kasia odwiedzili największe tegoroczne spotkanie krótkofalarskie ŁOŚ 2010>

Mały fotoreportaz w Galerii

 
 


W sobotę 2 maja ok. godz. 1200 spotykamy się ponownie w wigwamie w Kotuszu. Planowane są zawody strzeleckie, zabawa w "Pogoń za lisem" oraz ognisko. Czynna będzie również stacja terenowa SP3ZIR/3.

Serdecznie zapraszamy wszystkich klubowiczów i sympatyków naszego hobby.Dokładne informacje u Daniela SP3HSZ.

Fotki z imprezy w Galerii

 
 

Pojawiły się wyniki zawodów CQ WW WPX CW 2009.
Oto nasz certyfikat:


 
 11 kwietnia na zaproszenie Leszczyńskiego Klubu 4x4 RAPTOR pracować będziemy z terenu I Leszczyńskiego Zlotu Pojazdów Terenowych. Więcej informacji o imprezie: http://www.raptor4x4.pl/zlot.html.

Łączności potwierdzimy specjalną klubową kartą QSL wydaną z tej okazji. 
 10 marca minęła 2 rocznica śmierci załoƅoyciela i pierwszego Prezesa naszego klub Zenka SP3VKE. Jego grób na cmentarzu we Wschowie odwiedzili: Janusz SP3DOQ, Daniel SP3HSZ, Bogdan SQ3HXU i Wojtek SQ3OZ.
Zenek na zawsze pozostanie w naszej pamięci. 
 W lutym nasz Klub odnalazł kol. Sławek, krótkofalowiec, który od prawie trzydziestu lat nie miał kontaktu z radiem. Na zdjęciu Sławek bez zadnych problemów przeprowadza swoją pierwszą po tak długim okresie łączność telegraficzną pod znakiem klubowym.

 Idź do strony:  <<  1   2  >>PrzyjacieleGości Online : 1